24-06-2014 r. – zakończenie roku szkolnego klas I-III

| 13 października 2014

24 czerwca 2014 roku odbyła się w naszej szkole gala z okazji zakończenia pierwszego etapu nauki w klasach młodszych. To był szczególny dzień, gdyż uczniowie żegnali się ze swoimi wychowawczyniami , z którymi spędzili trzy pierwsze lata swojej nauki. Uroczystość została przygotowana przez wychowawców klas trzecich : p. Halinę Celewską – wychowawcę kl. 3a oraz panią Teresę Kucalę – wychowawcę  kl. 3b.

Na początek uczniowie zatańczyli „Poloneza”.

1

następnie głos zabrała pani Dyrektor Sonia Czajkowska – Stach,  która pogratulowała uczniom oraz ich rodzicom promocji do klasy czwartej, podziękowała za trud, zaangażowanie oraz godne reprezentowanie swojej szkoły w konkursach szkolnych i międzyszkolnych. Poinformowała również zebranych o osiągnięciach uczniów klas trzecich w Ogólnopolskim Badaniu Umiejętności Trzecioklasistów. Wyniki te są bardzo zadowalające, dlatego Pani Dyrektor życzyła uczniom osiągania na kolejnych etapach edukacji równie wysokich lub jeszcze wyższych wyników.

3

Wręczyła także listy pochwalne najlepszym uczniom  oraz  listy gratulacyjne dla rodziców tych uczniów.

6

Następnie odbyła się część artystyczna przygotowana przez uczniów klas trzecich, a było to przedstawienie pt. „Ostatni dzień roku szkolnego”. Na zakończenie tańcem i piosenkami pożegnali uczniowie swoich wychowawców.

2

Po zakończeniu części artystycznej uczniowie klas 3 udali się do swojej klasy na krótkie spotkanie z wychowawcą i rodzicami.

15

Uczniowie klasy 3a.