Etap rejonowy Małopolskiego Konkursu Informatycznego

| 15 lutego 2014

9 grudnia 2013 r. w naszej szkole w godzinach 1100 – 1230 odbył się etap rejonowy Małopolskiego Konkursu Informatycznego.

Organizatorem etapu rejonowego dla ponad stu uczniów ze szkół nowohuckich i powiatu krakowskiego była pani Zuzanna Gawlas przewodnicząca Komisji Rejonowej nr 3. Uczniowie przystąpili do konkursu w trzech szkołach nowohuckich: SP 126, SP 155 i SP 78 oraz w czterech szkołach powiatu krakowskiego: w Kobylanach, w Krzeszowicach, w Sieciechowicach i w Poskwitowie.

W naszej szkole gościliśmy 21 uczniów wraz z opiekunami z siedmiu szkół: SP 144, SP 91, SP 82, SP 85, Zespołu Szkół Muzycznych, SP z Proszowic i naszej szkoły.

Uczniowie rozwiązywali 8 zadań w programie Baltie 3 i wysyłali swoje programy na serwer konkursowy.

W etapie rejonowym z naszej szkole wzięli udział uczniowie:

Kategoria A

Olga Małkowska 3a

Szymon Józefczyk 3a

Krzysztof Jagoda 3a

Adam Jabłoński 3a

Apel

Kategoria B

Łukasz Budziński 6a

Marta Śliwa 6a

Hubert Suder 6b

Po zmaganiach konkursowych pani dyrektor Sonia Czajkowska-Stach zaprosiła naszych gości na słodki poczęstunek. Naszym gościom bardzo podobało się w naszej szkole.

Category: Konkursy informatyczne, Konkursy przedmiotowe i tematyczne