06-2015 r. – Międzyszkolny Konkurs Historyczny „Znam Kraków”

| 21 czerwca 2015

Uczniowie naszej szkoły nadesłali swoje prace na Międzyszkolny Konkurs Historyczny Znam Kraków „Pamiątki rodzinne opowiadają historię czasu okupacji”. Organizatorem konkursu, który miał upamiętnić 70 rocznicę zakończenia II wojny światowej, była Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 162 w Krakowie. Należało opisać wybraną pamiątkę rodzinną z okresu okupacji, jej historię i losy właściciela, a całość udokumentować zdjęciem. Prace należało nadesłać do 20 maja 2015 r.
W czerwcu ogłoszono wyniki: IV miejsce zajął Krzysztof Jagoda uczeń klasy IV a, natomiast uczeń tej samej klasy Wiktor Mleczek został finalistą. Nagrody i dyplomy uczniowie otrzymają podczas apelu podsumowującego pracę w II semestrze.

Opiekę naukową nad uczestnikami  konkursów sprawowała Jadwiga Krochmal – nauczyciel historii w naszej szkole.

Uczniom serdecznie gratulujemy.

Jadwiga Krochmal