10-09-2015 r. – Konkurs artystyczny „Wyjątkowe oblicza Nowej Huty”

| 25 listopada 2015

Nowohucka Biblioteka Publiczna w Krakowie zorganizowała konkurs artystyczny pt. „Wyjątkowe oblicza Nowej Huty”, w którym wzięły udział dzieci, młodzież oraz dorośli. Prace można było nadsyłać w dniach od 1 czerwca do 10 września 2015 r. W regulaminowym czasie wpłynęło 49 prac. Jury konkursu przyznało nagrody w trzech kategoriach: dzieci do lat 10, młodzież do lat 15 oraz dorośli powyżej 16 roku życia.

Wyniki konkursu zostały ogłoszone 19 września podczas 7. edycji akcji „Zajrzyj do Huty” organizowanej przez Muzeum Rozproszone Nowej Huty. Wszyscy laureaci i uczestnicy konkursu otrzymali nagrody oraz pamiątkowe dyplomy. Wśród obecnych podczas finału znaleźli się uczestnicy, ich opiekunowie i zaprzyjaźnione osoby.

Z naszej szkoły w konkursie udział wzięły uczennice klasy VI c: Maja Wiciak, Weronika Tuleja oraz Wiktoria Pawluk
Przygotowała Anna Szczepaniak-Korczyńska
Dyplom_1 Dyplom_2 Dyplom_3