17-04-2015 r. – Finał Ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego PANGEA

| 9 maja 2015

Logo Pangea

Napis pangea

W dniu 3 marca 2015 roku odbył się I ETAP Ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego PANGEA, którego organizatorami są Międzynarodowe Szkoły Meridian i Uczelnia Vistula z Warszawy.

Wzięło w nim udział 34 uczniów z naszej szkoły, w tym: 9 uczniów z klas czwartych, 11 uczniów z klas piątych i 14 uczniów z klas szóstych.

17 kwietnia 2015 roku w Warszawie na Uczelni Vistula odbył się ETAP FINAŁOWY tego konkursu. Uczestniczyło w nim sześciu uczniów naszej szkoły zaproszonych na finał:

Szymon Józefczyk z klasy 4a, Krzysztof Jagoda z klasy 4a,

Krzysztof Czerenko z klasy 5b, Wiktor Chudy z klasy 5a,

Barbara Kapanowska z klasy 6a, Jadwiga Kosała z klasy 6a.

30 kwietnia 2015 roku zostały ogłoszone wyniki Konkursu PANGEA.

Szymon Józefczyk z klasy 4a zdobył 13 miejsce w Polsce i znalazł się w kategorii klas czwartych w grupie 20 najlepszych nagrodzonych uczniów.

Finalistami Konkursu zostali:

Jadwiga Kosała z klasy 6a,

Krzysztof Jagoda z klasy 4a,

Barbara Kapanowska z klasy 6a,

Krzysztof Czerenko z klasy 5b,

Wiktor Chudy z klasy 5a.

Szymon Józefczyk z klasy 4a został zaproszony na uroczystość wręczenia nagród, która odbędzie się w dniu 27 maja 2015 roku w Warszawie na Uczelni Vistula.

Opiekunowie uczniów: Wanda Bronkowska i Tomasz Makuła

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

Wanda Bronkowska

1 wsiadamy do pendolino, zawiezie nas do Warszawy 2 dobry humor na początek 3 prawie jesteśmy na miejscu 4 tak nas przywitali 5 sala dla finalistów czytaj dla VIP-ów 94 relaks w drodze do domu

Category: Konkursy matematyczno-przyrodnicze