05.01.2016 r. – szkolny konkurs „Kolęd i pastorałek”

| 31 stycznia 2016

W dniu 5 stycznia 2016 r. w bibliotece szkolnej odbył się szkolny konkurs „Kolęd i pastorałek” dla uczniów kl. I-VI zorganizowany przez panie Sneżanę Rutkowską, Lidię Zygmunt, Annę Szczepaniak. W konkursie wzięło udział 45 uczniów. Uczestnicy występowali indywidualnie i grupowo śpiewając piękne tradycyjne kolędy i mniej znane pastorałki. Niektóre występy dzieci odbyły się przy akompaniamencie instrumentów muzycznych (akordeon, gitara, bębenek, trójkąty, grzechotki). Każdy występ uczniów nagradzany był gromkimi brawami przez liczną publiczność, która tworzyli uczniowie, rodzice, dziadkowie. Każdy uczestnik konkursu otrzymał drobny upominek w postaci zakładki do książek i kalendarzyka. Organizatorzy bardzo dziękują uczniom za udział, a publiczności za przybycie.

Wyniki konkursu kolęd i pastorałek 2016:

I miejsce                     Michalina Dziemba klasa IIa „Jego Matka Maryja”

II miejsce                   Wiktoria Wawro i Wiktoria Zając klasa Ib    „Gore gwiazda”

III miejsce                  Amelia Pyciak klasa I a „Pastuszek bosy”

Wyróżnienie              Małgorzata Nosal i Kinga Guzik klasa IIIb „Hej kolęda”

Grupowo:

I miejsceklasa III b „Jezus Narodzony”

II miejsce – klasa I b „Sianko na stół”

III miejsce – klasa III a „Pastuszkowie bracia mili”

Wyróżnienie klasa II c „Gore gwiazda” orz klasa IIa „Kolęda dla aniołka”

A. Szczepaniak

DSC_0021[1] DSC_0022[1] DSC_0023[1] DSC_0024[1] DSC_0025[1] DSC_0026[1] DSC_0027[1] DSC_0028[1]