14-04-2016 r. – etap wojewódzki Międzynarodowego Konkursu Baltie 2016

| 28 maja 2016

Baltie

W dniu 14 kwietnia 2016 r. (czwartek) w godzinach od 10.15 do 12.15 odbył się etap wojewódzki Międzynarodowego Konkursu Baltie 2016.

W konkursie wzięło udział 20 uczniów: 4 uczniów z kategorii A (klasy I-III), 8 uczniów z kategorii B (klasy IV-VI) oraz 8 uczniów z kategorii C (klasy I-III gimnazjum). Gościliśmy uczniów ze Szkoły Podstawowej im. Wincentego Pallottiego z panem Szymonem Domaradzkim, Gimnazjum 37 z panią Teresą Sklepek,  Publicznego Gimnazjum im. Królowej Apostołów z panią Magdaleną Zawiłą. Z naszej szkoły w konkursie wzięli udział uczniowie:

Krzysztof Jagoda klasa 5a, Michał Dobranowski klasa 6a, Szymon Józefczyk klasa 5a,
Henryk Kosała klasa 5a, Anastazja Gierlak klasa 4a, Olga Małkowska klasa 5a

Uczniów do konkursu przygotowywała pani Zuzanna Gawlas, która była również organizatorem etapu wojewódzkiego w naszej szkole.

Konkurs odbywał się on-line. Uczniowie samodzielnie pobierali i wysyłali zadania na platformę konkursową.

Wyniki naszych uczniów

Krzysztof Jagoda – 13 miejsce w województwie / 13 miejsce w Polsce