15-06-2016 r. – Podchody Rowerowe

| 29 lipca 2016

15 czerwca 2016 roku nasi uczniowie już po raz trzeci wyruszyli do Parku AWF wraz z inicjatorkami akcji panią Joanną Fus oraz panią Martą Bal, aby uczestniczyć w Podchodach Rowerowych. Wybrani reprezentanci klas czwartych, piątych oraz szóstych, dobrani w trzyosobowe drużyny, wyjechali z mapami, aby poszukiwać na rowerach ukrytych w parku znaczników. Zadanie nie należało do łatwych, ale dzięki niemu, uczniowie mogli nie tylko ćwiczyć pracę w zespole i orientację w terenie lecz także czytanie mapy. Za udział w podchodach wszyscy uczniowie otrzymali rowerowe nagrody, które zostaną wręczone 23 czerwca 2016 r.

Drogę do Parku AWF pokonaliśmy  ścieżkami rowerowymi w ramach działania „poznaj swoje ściezki rowerowe”. Po zakończeniu podchodów, na terenie Parku AWF zorganizowaliśmy profesjonalne warsztaty dla uczniów z serwisantem rowerowym Panem Markiem Krzywdzińskim z zaprzyjaźnionego sklepu PROFIDEA.

Organizatorki akcji bardzo dziękują Rodzicom, którzy wzieli udział w opisanej inicjatywie.

Joanna Fus, Marta Bal

WP_20160615_11_36_10_ProWP_20160615_08_52_54_Pro