17-05-2016 r. – Klasa 4a – p. Marzena Pietrzak – Humorystyczny Turniej Szkół

| 28 maja 2016

Młodzieżowy Dom Kultury Fort 49 „Krzesławice” w Krakowie,  Szkoła Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej,

Szkoła Policealna Pracowników Szkół Medycznych i Społecznych Nr 3 wspólnie z Radami Dzielnic XIV, XV, XVII Miasta Krakowa zorganizowały:

HUMORYSTYCZNY TURNIEJ SZKÓŁ

Turniej odbył się 17 maja 2016 roku na terenie Młodzieżowego Domu Kultury Fort 49 „Krzesławice” w Krakowie. Wzięło w nim udział 14 zespołów: 4 lub 5 osobowych ze szkół dzielnic: XIV, XV, XVII, w tym klasa 4a z naszej szkoły.

Turniej miał charakter rekreacyjno-edukacyjno-sportowy. Uczestnicy wykonywali zadania, wykazując się pomysłowością, kreatywnością, dystansem do siebie, poznawali sposoby zachowań w nietypowych sytuacjach.

Klasa 4a godnie reprezentowała naszą szkołę. Zabawy i śmiechu było co nie miara. Wszyscy uczestnicy Turnieju otrzymali nagrody – niespodzianki.

Wychowawca klasy 4a – Marzena Pietrzak

20160517_094805