21-12-2016 r. – Koncert kolęd i pastorałek dla uczniów klas I-III

| 30 grudnia 2016

„Jest taki dzień, tylko jeden raz do roku…” poczuliśmy jego magię 21 grudnia 2016 r. podczas koncertu kolęd organizowanego dla naszych rodzin.

Pierwszaki rozpoczęły ten koncert świąteczną piosenką pt. „Jest taki dzień”. Potem przebrani za pastuszków uczniowie klasy 1a prześlicznie wykonali kolędę pt. „Dzisiaj w Betlejem” oraz wyśpiewali „Życzenia” dla wszystkich uczestników życząc „miłości i świętości”.

Wszyscy mogli usłyszeć tradycyjne, współczesne kolędy, jak również dawne, staropolskie pastorałki. Uczniowie klas pierwszych, drugich i trzecich nie tylko pięknie śpiewali, ale również grali na różnych instrumentach: fujarkach, grzechotkach, trójkątach i dzwonkach

Uczniowie byli wspaniale przygotowani do występów przez swoich wychowawców. Dostarczyli licznie zgromadzonej publiczności wielu wzruszeń i miłych przeżyć, a ich wyrazem były gromkie brawa po występie każdej klasy.

Na zakończenie wszyscy uczniowie z klas I, II, III zaśpiewali piosenkę świąteczną pt. „Gwiazdeczka”.

Nad prawidłowym nagłośnieniem czuwał pan Piotr Banasiak, któremu bardzo dziękujemy za wsparcie.

Elżbieta Bazan, Beata Czeladzka

Poniżej galeria zdjęć z występów uczniów: https://goo.gl/photos/E9zYpAkfYzNXg1rh9

20161221_180309dekoracja 20161221_180700  20161221_180715

Category: Imprezy i uroczystości szkolne