22-04-2016 r. – Klasa 1b – p. Ż. Galica – Międzyszkolny Konkurs Piosenki „Skowronek”

| 5 czerwca 2016

Klasa 1b w Międzyszkolnym Konkursie Piosenki „Skowronek”!

Konkurs już za nami! Tematem przewodnim była: wiosna, radość i afirmacja życia. Organizatorem konkursu była pani Ewa Bilut, a za techniczną obsługę nagłośnienia odpowiadał pan Piotr Banasiak.

Uczniowie naszej szkoły poświęcili wiele czasu na przygotowania do konkursu. Nauczyciele poszczególnych klas wykazali się wysokim poziomem doboru repertuaru i zadbali o dopracowanie każdego najmniejszego szczegółu.

Najmłodsza grupa uczniów w naszej szkole, bo sześcioletnie uczennice z klasy I b zajęły
I miejsce rywalizując z uczniami klas 0-III.

Całemu wydarzeniu towarzyszyła atmosfera życzliwości. Wszyscy uczestnicy otrzymali gromkie brawa!

Klasie I b składamy serdeczne gratulacje i zachęcamy dalszej aktywności muzycznej!

Żaneta Galica

26288791723_fbf8a19635_o