24-10-2016 r. – Szkolny konkurs wiedzy o ruchu drogowym dla uczniów klas III w ramach konkursu „Odblaskowa szkoła”

| 31 października 2016

W ramach konkursu „ODBLASKOWA SZKOŁA”  24 października 2016 r. odbył się II etap „Szkolnego konkursu wiedzy o ruchu drogowym” dla klas III. Konkurs przygotowały: p. Elżbieta Bazan i p. Beata Czeladzka.  Pierwszy etap odbył się  21 października 2016 r. w klasach. Uczniowie pisali test pod opieką swoich wychowawców. Z każdej klasy zostało wyłonionych 3 uczniów, którzy reprezentowali swoją klasę w drugim etapie. Uczestnicy odpowiadali na pytania, zgadywali hasła do krzyżówki, rozpoznawali znaki drogowe, rozwiązywali rebusy i zagadki. Wszyscy wykazali się dużą wiedzą dotyczącą zasad bezpieczeństwa w ruchu ulicznym, znajomością przepisów i znaków drogowych. Poziom był wyrównany. W wyniku zaciętej rywalizacji wyłoniono zwycięzców.

I miejsce: Zuzanna Niemiec – klasa III a

II miejsce:  Szymon Pytka – klasa III a

III miejsce: Michalina Dziemba – klasa III a

Laureatom serdecznie gratulujemy.

Elżbieta Bazan

20161024_130136

Poniżej mini galeria zdjęć z przebiegu konkursu.

Category: Konkursy szkolne i pozaszkolne