04-02-2016 r. – bal karnawałowy dla uczniów klas I-III

| 17 lutego 2016

W dniu 04 lutego 2016 roku odbył się w naszej szkole bal karnawałowy dla uczniów klas młodszych. Organizatorem balu była Szkoła Tańca „As”. Było to połączenie zabawy, tańca, spektaklu teatralnego przy zastosowaniu zaawansowanej technologii multimedialnej (podwieszany sufit ze światłami, ekran multimedialny), który przeniósł dzieci do bajkowego świata.

Do zabawy zaprosił dzieci smok dwugłowy. Uczniowie pod kierunkiem instruktorów żywiołowo tańczyli przy znanych i lubianych utworach, a ich piękne stroje podnosiły atrakcyjność balu.

25044218346_9f958a47cf_o

Podczas zabawy karnawałowej Samorząd Uczniowski kl. I-III przeprowadził Konkurs na ciekawy i oryginalny strój karnawałowy. Przy ocenie strojów jury brało pod uwagę samodzielność wykonania ubiorów, oryginalność kompozycji oraz pomysłowość autora. Duża różnorodność i piękno ubioru sprawiły, że wyróżniono po dwie osoby z każdej klasy – dziewczynkę i chłopca.

Urocze stroje i ich właścicieli można oglądać na zdjęciach zamieszczonych na stronie internetowej: www.taniec.malopolska.pl

Gratulujemy!

Wyróżnieni uczniowie:

kl. Ia                                            kl. Ib

Anna Hrycaniuk                           Gabriela Przybyło

Jakub Supierz                               Miłosz Michał

kl. IIa                                 kl. IIb                                 kl. IIc

Jagoda Chmiel                   Weronika Cerni                 Emilia Kowalska

Maciej Świętoń                 Kewin Cięciała                 Borys Karaś

kl. IIIa                                     kl. IIIb

Monika Bożęcka                      Natalia Walcher

Paweł Chudy                             Karol Czarnowski