01-09-2016 r. – Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2016/2017

| 9 września 2016
„Żegnamy lasy, łąki i pole.
Jutro, pojutrze będziemy w szkole.
Żegnamy góry, żegnamy morze.
Wracamy zdrowi, w świetnym humorze.”

Cz. Janczarski „Powitanie”

Słowa wiersza Cz. Janczarskiego doskonale odzwierciedlają wydarzenie, które miało miejsce w czwartek 1 września, a mianowicie – RADOSNY POWRÓT DO SZKOŁY!

Wszyscy przyszli odświętnie ubrani.  Uczniowie wszystkich klas powitali szkolne mury z uśmiechem na twarzach i radością na widok klasowych koleżanek i kolegów. W sali gimnastycznej uczniów, rodziców, nauczycieli i przybyłych gości uroczyście powitała pani Dyrektor Sonia Czajkowska-Stach i pani wicedyrektor Zuzanna Gawlas.

Ten dzień był szczególnie ważny dla pierwszoklasistów, którzy ciekawie rozglądali się na wszystkie strony. Pierwszoklasiści zostali przywitani szczególnie ciepło, ogromnymi brawami. Pani Dyrektor powitała każde dziecko osobiście w gronie uczniów Szkoły Podstawowej nr 126 im. Komisji Edukacji Narodowej. Uczniowie byli bardzo grzeczni, zdyscyplinowani, z niecierpliwością oczekiwali na spotkanie z nowymi kolegami i koleżankami.

Po krótkim spotkaniu uczniowie rozeszli się do sal lekcyjnych na spotkanie ze swoimi wychowawcami.

Witamy Was pierwszoklasiści i życzymy samych sukcesów w nauce i bezpiecznego pobytu w naszej szkole.

Nowy rok szkolny to czas wielkich oczekiwań. Uczniowie stawiają sobie nowe cele i wyzwania. Życzymy im wszystkim aby praca i trud, który mają zamiar włożyć w sprostanie obowiązkom szkolnym przyniósł oczekiwane efekty!
Iwona Biel, Elżbieta Bazan
dsc03316 dsc03317