06-04-2017 r. – Spotkanie autorskie z panią Laurą Łącz

| 9 kwietnia 2017

6 kwietnia w Bibliotece Kraków, Filia 49 odbyło się spotkanie autorskie ze znaną aktorką filmową, teatralną i pisarką Laurą Łącz – autorką książek „Spełnione marzenia”, „Sekret czarnego łabędzia”, „Abecadło” oraz „Bajki i wiersze na cztery pory roku”. Uczniom znana również z ról w „Klanie” i „Na Wspólnej”. Na początku Pani Laura opowiedziała nam bardzo obrazowo o swoim życiu i tajnikach pracy  teatru. Teatr jest wielką pasją pani Laury, gdyż od najmłodszych lat była z nim bardzo związana, w nim się wychowała jako córka aktorów.

Mieliśmy również okazję poznać na żywo jej talent aktorski. Pani Laura śpiewała swoje ulubione piosenki dla dzieci,  recytowała zarówno swoje wiersze , jak i wiersze innych autorów, a także przeczytała nam opowiadanie „Pelasia i Kolasia” ze zbiorku wierszy i opowiadań „Bajki i wiersze na cztery pory roku”. Spotkanie dostarczyło nam wiele emocji, a na koniec zrobiliśmy sobie pamiątkowe zdjęcie. W spotkaniu uczestniczyli uczniowie klas: 2a, 2b, 3a, 3b, 4b.

Anna Szczepaniak-Korczyńska

Category: Działalność Biblioteki