08-09-04-2017 r. – Akcja charytatywna zorganizowana przez Fundację „Promień Nadziei”

| 2 maja 2017

W dniach 08.04.2017 r. (sobota) i 09.04.2017 r. (niedziela) uczniowie Szkoły Podstawowej nr 126 im. Komisji Edukacji Narodowej po raz kolejny wzięli udział w akcjach charytatywnych, organizowanych przez Fundację „Promień Nadziei” w Simply Supermarket na ul. Miśnieńskiej 87. Fundacja przy współpracy naszej szkoły zorganizowała w tym roku szkolnym aż 11 zbiórek. Nasi wspaniali uczniowie pakowali zakupy klientów Supermarketu i zachęcali do datków na rzecz podopiecznych Fundacji. Wykonali również przepiękne prace plastyczne o tematyce Świąt Wielkanocnych, które razem z życzeniami zostały wysłane do wybranych dzieci z niepełnosprawnością. Pracy na rzecz potrzebujących towarzyszyła dobra zabawa i miła atmosfera. Tym razem dochody uzyskane przez Fundację zostały przeznaczone na paczki żywnościowe na Święta Wielkanocne dla podopiecznych Fundacji.

W akcjach wzięli udział:

W sobotę, 08.04.2017 r.: Izabela Sułowska z klasy 4b, Karol Orzechowski z klasy 4b, Ewelina Twardosz z klasy 4b, Szymon Caba z klasy 5a, Dawid Łuczak z klasy 5a, Eryk Bednarczyk z klasy 5a.

W niedzielę, 09.04.2017 r.: Damian Kaleta z klasy 6a, Dominika Kowacka z klasy 5a, Patrycja Pasternak z klasy 5a.

Paulina Duda

Category: Wolontariat