09-06-2016 r. – Klasa 1a – p. B. Czeladzka – Wycieczka na Rancho Pasja koło Brzeska

| 13 czerwca 2017

W dniu 9 czerwca uczniowie kl. 1a uczestniczyli w wycieczce na Rancho Pasja koło Brzeska. W ośrodku stworzonym w środku lasu znajdowały się takie atrakcje jak: dmuchańce, suchy basen z piłeczkami, dwupoziomowy pawilon przygód, tor łuczniczy, tyrolka, magiczna sieć, krecik, batuty, tor przeszkód, zakręcona zjeżdżalnia, karuzela, mini ścianka wspinaczkowa, huśtawki, piaskownica, zjeżdżalnia prosta, jazda po torze terenowym na quadach – specjalnych pojazdach czterokołowych. Ze wszystkich atrakcji dzieci mogły korzystać wielokrotnie według swojego uznania. Gry i zabawy prowadzone były przez instruktorów i animatorów, którzy także czuwali nad ich bezpieczeństwem. W czasie pobytu uczniowie otrzymali poczęstunek. Słoneczna pogoda sprzyjała dobrej zabawie. Zapraszamy do oglądania naszych zdjęć.

wych. Beata Czeladzka

Więcej zdjęć: https://goo.gl/photos/qhUD41kk3FkgFCon9