14-01-2017 r. – XVI edycja Wojewódzkiego Konkursu Kolęd i Pastorałek

| 18 lutego 2017

Uczennice klasy 2 b wzięły udział w XVI edycji Wojewódzkiego Konkursu Kolęd i Pastorałek, który odbył się 14 stycznia i trwał od 11.00 do 16.45. Organizatorem tego wydarzenia był Ludowy Zespół Pieśni i Tańca „Krakowiak”. Wszyscy wykonawcy zaskakiwali prezentowanym poziomem artystycznym. Konkurencja była duża. Uczennice
z naszej szkoły zaśpiewały i wykonały układ taneczny z chustami do kolędy „Aniołowie Biali”. Aranżację tej kolędy przygotował dla uczennic pan Piotr Banasiak. Serdecznie dziękujemy! W dniu konkursu panowała uprzejma atmosfera, a organizatorzy dopracowali bardzo starannie każdy najmniejszy detal związany z przebiegiem konkursu.

Wyniki konkursu ukazały się kilka dni później na stronie internetowej organizatorów, jednak tajemnicą pozostało osiągnięte przez laureatów miejsce. Dnia 20 stycznia o godzinie 17.00 odbyła się Gala Koncertowa w siedzibie zespołu „Krakowiak”. Wszyscy laureaci zaprezentowali ponownie przygotowany utwór i odbyło się uroczyste przyznanie miejsc i rozdanie nagród.

Uczennice z naszej szkoły zajęły I miejsce!

Skład zespołu reprezentującego naszą szkołę:

Zuzanna Chojnacka

Magdalena Góras

Julia Królikowska

Nikola Lenik

Karolina Sadzik

Gabriela Przybyło

Hanna Skoczylas

Wiktoria Wawro

Łucja Urbanowicz

Wiktoria Zając

Gratulujemy im sukcesu i życzymy rozwijania uzdolnień i umiejętności wokalnych
i tanecznych! Dziękujemy również rodzicom za ogromne zaangażowanie, pomoc i wspieranie dzieci w rozwoju ich talentów.

Żaneta Galica

Więcej zdjęć: https://goo.gl/photos/aqgkwMHg5CcVBETp7