22-04-2017 r. – Konkurs Małego Samorządu Uczniowskiego „Wielkanocny stroik” dla uczniów klas I-III

| 23 kwietnia 2017

Z okazji Świąt Wielkanocnych  Mały Samorząd Uczniowski zorganizował konkurs dla uczniów klas I-III „Wielkanocny stroik”. Prace wykonane techniką przestrzenną przedstawiały wysoki poziom artystyczny i dużą pomysłowość autorów. Bardzo trudno było wyłonić laureatów, dlatego wszystkie konkursowe prace zostały zaprezentowane na wystawie świątecznej i stanowią piękną dekorację korytarza na I piętrze. Z każdej klasy wyróżniono prace, a ich autorów nagrodzono dyplomami. Wszystkim  bardzo dziękujemy za udział w konkursie, a laureatom serdecznie gratulujemy.

Przygotowała: Elżbieta Bazan

Wyniki konkursu:

Klasa I a:  Mikołaj Sądur, Radosław Palewicz

Klasa I b: Magdalena Prażmowska, Natalia Skotnicka

Klasa II a: Zuzanna Karteczka, Szymon Szałach

Klasa II b: Karolina Sadzik, Kamila Sroka

Klasa III a:  Szymon Pytka, Monika Zagórska

Klasa III b: Maja Nowak, Gabriela Barbarowska, Wiktoria Wajda, Emilia Pietrachowska

Klasa III c: Julia Cygan, Paulina Wróbel

Category: Konkursy szkolne i pozaszkolne, Wiadomości Samorządu Uczniowskiego