25-04-2017 r. – Dzień Otwarty

| 7 maja 2017

25 kwietnia 2017 roku w Naszej szkole odbył się po raz kolejny Dzień Otwarty. Przygotowane atrakcje zaprezentowano w godzinach wczesnowieczornych, między 17.00 a 19:00.

O godzinie 17.00 odbyło się spotkanie z Dyrektorem Szkoły panią Sonią Czajkowską-Stach, wicedyrektorem panią Zuzanną Gawlas, pedagogiem panią Pauliną Dudą, nauczycielami uczącymi w klasach I-VI, wychowawcami świetlicy, nauczycielem bibliotekarzem oraz uczniami klas szóstych.

Pani Dyrektor wyczerpująco zaprezentowała rodzicom oraz opiekunom ofertę edukacyjną szkoły.
W tym czasie odważne i chętne przedszkolaki uczestniczyły w zaplanowanych, ciekawych atrakcjach takich, jak zajęcia sportowe prowadzone przez panią Beatę Czeladzką i zajęcia artystyczne prowadzone przez Panie Sneżanę Rutkowską i Lidię Zygmunt.
Nieodzownym elementem, który zawsze bardzo ekscytuje Naszych małych gości jest zwiedzanie szkoły. Przedszkolaki wraz ze swoimi opiekunami mogli zajrzeć do niemal każdego zakamarka Naszej placówki. Nasi uczniowie ze starszych klas zamienili się w przewodników i oprowadzali po szkole wszystkich gości. Starali się też odpowiadać na wszystkie nurtujące pytania zadawane przez rodziców lub same dzieci.
Nikt nie wyszedł z Naszej szkoły bez kolorowego informatora szkolnego, w których zawarte są podstawowe wiadomości na temat działalności szkoły.Mamy nadzieję, że widzimy się we wrześniu na uroczystym rozpoczęciu roku szkolnego 2017/2018!
DO ZOBACZENIA!

Iwona Grabowska

Category: Imprezy i uroczystości szkolne

Comments are closed.