05-12-2018 r. – Klasa 3b – p. E. Bazan – Mikołajkowe warsztaty w Centrum Aktywności Bricks 4Kidz Serenada

| 14 grudnia 2018

5 grudnia kolejny raz gościliśmy w Centrum Aktywności Bricks 4Kidz Serenada. Tym razem uczestniczyliśmy w warsztatach Mikołajkowych. W oparciu o prezentację multimedialną pani przybliżyła nam postać biskupa Miry św. Mikołaja, a także opowiedziała skąd wziął się współczesny wizerunek tej postaci. Podczas zajęć praktycznych z robotyki należało zbudować postać Mikołaja lub Elfa (zgodnie z instrukcją). Wszyscy świetnie poradzili sobie z tym zadaniem. Druga część warsztatów to były zajęcia plastyczne. Każdy miał do wykonania postać anioła lub elfa. Tu również wszyscy spisali się na medal.  Natomiast 6 grudnia nasza klasa włączyła się do akcji Samorządu Uczniowskiego. Wszyscy uczniowie ozdobili swoje ubrania akcentami związanymi ze św. Mikołajem. Sami zobaczcie.

Wych. 3b – Elżbieta Bazan

Więcej zdjęć: https://photos.app.goo.gl/PdkhtkgnQ4y3JeqB9