15-01-2018 r. – Bal karnawałowy dla uczniów klas I-III

| 21 lutego 2018

Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą, gdzie ważnym elementem tego okresu są bale karnawałowe. 15 stycznia 2018 roku w naszej szkole odbył się właśnie taki bal.  Tego dnia  już od rana w szkole pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za  bohaterów znanych bajek, w salach lekcyjnych można było spotkać wróżki, królewny, delikatne motylki, rycerzy, piratów, policjantów, karateków, sportowców, Spider-Mana, Batmana, …  nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich  postaci. Bal dla uczniów prowadzili animatorzy ze szkoły tańca AS, wraz z jej założycielem panem Andrzejem Gąsiorowskim, którzy w fantastyczny sposób porwali dzieci do tańca, ale i też zorganizowali kilka konkursów.  Bal umożliwił dzieciom spędzenie czasu w miłej i bajkowej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym uczniom, a to było głównym celem tego balu. Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów. Kolejny bal karnawałowy już za rok.

Halina Celewska

Więcej zdjęć: https://photos.app.goo.gl/nP02iPsNjn6JBxjq1