18-10-2017 r. – Klasa 1a – p. H. Celewska – Zajęcia „Bezpiecznie na drodze” przeprowadzone przez pracowników Straży Miejskiej

| 18 lutego 2018
W dniu 18 października 2017 r. w naszej szkole obyły się zajęcia związane z bezpieczeństwem na drodze, przeprowadzone przez pracowników Straży Miejskiej. Podczas tych zajęć uczniowie klas pierwszych w sposób bardzo praktyczny utrwalili swoją wiedzę na temat bezpiecznego poruszania się po drodze. W jednej z sal gimnastycznych uczniowie mogli stworzyć własne „miasteczko drogowe” i wcielić się w uczestników ruchu drogowego. Każdy z uczniów miał przydzieloną funkcję, zatem jedni uczniowie byli kierowcami, ktoś inny policjantem, a ktoś odpowiadał za zmianę sygnalizacji świetlnej. Uczniowie mieli przy tym wiele zabawy i radości. Znajomość zasad związanych z bezpieczeństwem opanowali wspaniale.

Na zdjęciach uczniowie klasy 1 a
Tekst i zdjęcia; Halina Celewska