05-04-2019 r. – Spotkanie z historykiem – naszym gościem był Maciej Miezian

| 24 kwietnia 2019

W związku z przygotowaniami do obchodów 70-lecia Nowej Huty gościliśmy w naszej szkole p. Macieja Mieziana – wybitnego historyka sztuki, publicystę i pracownika Muzeum Historycznego Miasta Krakowa – Oddział Dzieje Nowej Huty. Spotkanie odbyło się 5 kwietnia 2019 roku. Uczniowie klas starszych z uwagą wysłuchali ciekawych opowieści na temat historii naszej dzielnicy. Na zakończenie spotkania zostały wręczone dyplomy i wyróżnienia uczniom, którzy wzięli udział w konkursie o Nowej Hucie.

Spotkanie przygotowała i prowadziła p.Anna Główczyk – nauczyciel historii w naszej szkole.

Category: Galerie, Imprezy i uroczystości szkolne, Kalendarium, Konkursy przedmiotowe i tematyczne, Konkursy szkolne i pozaszkolne, Projekty unijne i miejskie