09-01-2019 r. – Dyskusja o książce Małgorzaty Strękowskiej- Zaremba: ”Willa trzech łotrów” w ramach Dyskusyjnego Klubu Książki

| 18 stycznia 2019

9 stycznia na pierwszym w roku 2019 spotkaniu Dyskusyjnego Klubu Książki rozmawialiśmy o książce Małgorzaty Strękowskiej- Zaremba: ”Willa trzech łotrów”. Klasa Kacpra wyjeżdża na obóz zorganizowany przez nauczyciela geografii Globusa, pod hasłem …Halloween. Trafiają do tajemniczego ośrodka w środku lasu. Wyjazd ma na celu uruchomić kreatywność uczniów, służyć integracji grupy uczniów. Na obozie dochodzi do wielu nieprawdopodobnych zdarzeń.

Dziewczyny są przekonane, że kucharz Wyrąbek karmi je czerniną z krwi myszy  i chomików…  Te i inne  kulinarne nieporozumienia, tajemnica opuszczonego domu, miejscowości, afera , w której główną rolę odgrywają egzotyczne zwierzęta, duchy, Willa Trzech Łotrów, to wszystko powoduje, że książkę czyta się jednym tchem.   To ciekawa książka i polecamy ją wszystkim, którzy uwielbiają mrożące krew w żyłach przygody.

Category: Działalność Biblioteki