11-12-2019 r. – Konkurs „Drzewo recenzji – warto czy nie warto przeczytać…”

| 15 grudnia 2019

11.12.2019 r. w Wypożyczalni i Pracowni dla Dzieci Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej w Krakowie odbyło się uroczyste rozdanie nagród w konkursie „DRZEWO RECENZJI – WARTO CZY NIE WARTO PRZECZYTAĆ…”, organizowanym przez Wojewódzką Bibliotekę Publiczną w Krakowie i Towarzystwo Nauczycieli Bibliotekarzy Szkół Polskich, Oddział w Krakowie. Do konkursu zgłoszonych zostało 98 prac ze szkół podstawowych z województwa małopolskiego. Laureatkami konkursu z naszej szkoły zostały: Michalina Dziemba, klasa 6a, która otrzymała wyróżnienie, a Paulina Wróbel, klasa 6b, zajęła III miejsce.

Nagrody wręczali: Prezes TNBSzP Pani Agnieszka Miśkiewicz i Dyrektor Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej Jerzy Woźniakiewicz.

Category: Działalność Biblioteki, Konkursy humanistyczne