17-04-2019 r. – Spotkanie DKK – dyskusja o książce Martina Widmarka „Pieśń szamana”

| 19 kwietnia 2019

17 kwietnia 2019 r.  uczniowie z Dyskusyjnego Klubu Książki, który działa w naszej szkole spotkali się w gościnnych progach  Biblioteki Kraków, Filia 49, os. Tysiąclecia 42.  Przedmiotem dyskusji była książka Martina Widmarka, autora bestsellerowej serii Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai , „Pieśń szamana”. „ Pieśń szamana” to  pełna napięcia sensacyjna historia, którą próbują rozwikłać główni bohaterowie,  czyli Larisa i Dawid. Akcja powieści rozgrywa się w północnej Szwecji – Laponii. Dzieci jadą na wakacje, aby wypocząć, ale na miejscu zaczynają się dziać dziwne, wręcz niepokojące  rzeczy… Książkę polecamy wszystkim miłośnikom mocnych wrażeń! Na pewno się nie zawiodą.

Anna Szczepaniak-Korczyńska

Category: Działalność Biblioteki