22-05-2019 r. – Klasa 1 b i 2 c – p. A. Przetacznik, p. O. Kukla – Wycieczka do gospodarstwa agroturystycznego w Gruszowie

| 17 listopada 2019

22 maja uczniowie z klas 1b i 2c wybrali się na wycieczkę do gospodarstwa agroturystycznego w Gruszowie w Beskidzie Wyspowym.

Dzieci wzięły udział w zajęciach w czynnej kuźni z paleniskiem. Dzięki temu zgłębiły tajniki pracy kowala i wróciły z podkową wykutą oraz zahartowaną na ich oczach. Uczniowie głaskali różne zwierzęta – króliki, kurczątka i koty, a także słuchały opowieści o gospodarstwie. Spore emocje wywołała przejażdżka wozem ciągniętym przez traktor. Bogaty program zawierał również zajęcia na łące oraz zabawy na trampolinach, zjeżdżalni i ciągnięcie się w wózku. Było fenonenalnie!
Do Krakowa wracaliśmy zachwyceni pobytem w gospodarstwie agroturystycznym Pod Gruszą. W kolejnych dniach mile wspominaliśmy Panią Gospodynię, która zorganizowała nam fantastyczny czas.

Category: Uncategorized