1% podatku dla SP nr 126

| 8 kwietnia 2020

Stowarzyszenie Pomocy Szkole „Małopolska” pomaga dzieciom, wspiera wyposażenie szkół w pomoce naukowe, a także organizuje wypoczynek dzieci.

Jeżeli rodzice wypełniając PIT-y zechcą przeznaczyć 1% dla Szkoły Podstawowej nr 126, to uzyskaną kwotę moglibyśmy przeznaczyć na zakup nowego wyposażenia szkoły.

Serdecznie prosimy o przekazanie 1% podatku na rzecz naszej szkoły, a zarazem prosimy o rozpowszechnienie informacji wśród rodziny i znajomych.

Wypełniając PIT należy wpisać nr KRS 0000052078 oraz cel szczegółowy : Szkoła Podstawowa nr 126

Równocześnie serdecznie dziękujemy wszystkim darczyńcom, którzy w ubiegłym roku podarowali nam 1% podatku – łączna kwota wyniosła 1609 zł, a w poprzednim 888 zł.

Category: Galerie, Komunikaty, Komunikaty Dyrekcji