03-06-2020 r. – Klasa 6 b – p. Z. Gawlas – Lekcja w kinie – Trzask! Woow! Boom! Jak powstaje komiks?

| 16 czerwca 2020

3 czerwca 2020 r. uczniowie klasy 6 b uczestniczyli w pierwszej „Lekcji w kinie” dedykowanej uczniom klas 6 Trzask! Woow! Boom! Jak powstaje komiks?
„Lekcja w kinie” została dostosowana do nowej rzeczywistości, w jakiej znaleźliśmy się w ostatnim czasie i odbyła się online, na żywo z profesjonalnego studia webinarowego. Nowoczesna technologia zapewniła uczniom możliwość interakcji, „rozmowy” z prowadzącymi lekcję aktorami.

Podczas lekcji dowiedzieliśmy się, że komiksy tworzono już w prehistorii, poznaliśmy bohaterów komiksów polskich i europejskich. Dowiedzieliśmy się, w jaki sposób w komiksach ilustruje się dźwięki , w jaki sposób rysuje się komiks i wiele innych ciekawych rzeczy.

Category: Wydarzenia klasowe