15-11-2020 r. – Finał Grand Prix Krakowa i Mistrzostwa Województwa Małopolskiego w biegach przełajowych (Puchar Polski)

| 23 listopada 2020

W dniu 15 listopada przy bardzo sprzyjających warunkach atmosferycznych odbył się Finał Grand Prix Krakowa i Mistrzostwa Województwa Małopolskiego w biegach przełajowych (Puchar Polski).
Zawody organizowane przez Małopolski Związek Lekkiej Atletyki odbyły się w wyjątkowych warunkach, bez udziału publiczności wg. rozporządzenia Ministerstwa Zdrowia.
W ramach Grand Prix Krakowa nasza uczennica Oliwia Honkisz- Nowak z klasy 2 b zmierzyła się kolejny raz ze swymi rówieśniczkami na dystansie 500 m i ponownie wygrała zdobywając złoty medal.
Tym samym w generalnej klasyfikacji Grand Prix spośród czterech startów Oliwka wzięła udział jedynie w trzech i mimo tego zajęła drugie miejsce zdobywając srebrny medal.
Natomiast w ramach Mistrzostw Województwa Małopolskiego Oliwia zdobyła złoty medal.
Cieszymy się bardzo z sukcesów Oliwki nie tylko w piłce nożnej ale i lekkiej atletyce.
Życzymy naszej uczennicy dalszych sukcesów w sporcie.

Category: SPORT