Certyfikat Wielkiej Ligi Czytelników

| 31 sierpnia 2020

CERTYFIKAT WIELKIEJ LIGI CZYTELNIKÓW

Z radością informuję, że nasza szkoła otrzymała Certyfikat Wielkiej Ligii Czytelników „Placówka Aktywnie Promująca Czytelnictwo”. To wyjątkowe odznaczenie dla szkół, bibliotek i przedszkoli przyznawane przez Stowarzyszenie „Wielka Liga” i komitet organizacyjny szkołom promującym czytelnictwo. Spełniliśmy wszystkie wymagania stawiane przez organizatorów Wielkiej Ligi. Serdecznie dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do tego, przed wszystkim uczniom, którzy pomimo trudnych warunków nie zniechęcili się do czytania i rozwiązywania testów konkursowych.   Dziękuję też rodzicom za trud i zaangażowanie, za wszelkie działania wspierające uczniów.  Bez wysiłku Państwa nie byłoby to możliwe.

Mam nadzieję, że również w bieżącym roku szkolnym 2020/2021 zaangażujemy się w  VI edycję tego konkursu.
Anna Szczepaniak-Korczyńska

Category: Działalność Biblioteki, Galerie, Komunikaty Dyrekcji, Osiągnięcia, Sukcesy pozaszkolne uczniów