Potwierdzenie woli zapisu dziecka do klasy pierwszej w roku szkolnym 2020/2021

| 29 kwietnia 2020

Szanowni Państwo,

informujemy, że wszystkie dzieci zapisane do szkoły zostają przyjęte. Kolejny krok – to potwierdzenie woli zapisu.

Ze względu na obecną sytuację wprowadzona zostanie nowa funkcjonalność modułu rekrutacyjnego Elemento:

Wolę przyjęcia dziecka rodzic będzie mógł potwierdzić elektronicznie logując się na konto dziecka (krakow.elemento.pl) lub przesyłając e-mail do szkoły na adres podany w ofercie rekrutacyjnej. Nie wymagamy żadnego określonego sformułowania. Treść wiadomości ma wskazywać, że rodzic akceptuje wynik rekrutacji i wyraża wolę uczęszczania dziecka np. akceptuję, zgadzam się.

Funkcjonalność ta zostanie włączona dla rodziców w poniedziałek (4 maja).

Można również wypełnić druk potwierdzający wolę zapisu dziecka do pierwszej klasy w roku szkolnym 2020/2021 i zwrócić do szkoły osobiście lub wysłać w formie skanu w terminie od 04.05.2020 r. do 15.05.2020 r.
Sekretariat jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 – 14:00.

Category: Komunikaty, Komunikaty Dyrekcji, Rodzice, SEKRETARIAT