„I Ty możesz zostać MISTRZEM”

| 3 lutego 2020

W dniu 18 grudnia 2019 roku w szkole odbyły się Mikołajkowe Zawody Sportowe „I Ty możesz zostać MISTRZEM” dla dzieci uczęszczających na świetlicę.

Imprezę zorganizowali wychowawcy – p. Bogumiła Sobczyk i p. Jakub Musiał. Zabawa trwała cały dzień. Zadaniem „małych” sportowców było przebiegnięcie w jak najszybszym czasie toru przeszkód.

Głównym założeniem organizowanego przedsięwzięcia było zachęcenie uczniów do uczestnictwa w zawodach szkolnych i pozaszkolnych, a także dbanie o zdrowie, poprzez uprawianie sportów.

Zwycięzcami w kategorii dziewcząt została Anastazja Paradysz z kl. III c, natomiast w kategorii chłopców – Jakub Sikora z kl. III a.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!

Category: Galerie, Imprezy i uroczystości szkolne, SPORT, Świetlica, Uncategorized