29-11-2021 r. – Wręczenie nagród za udział w XVIII Krakowskim Turnieju Wiedzy o Mitologii i Antyku

| 4 grudnia 2021

W dniu 29.11.2021 r. w Centrum Kultury w Podgórzu odbyło się wręczenie nagród za udział w XVIII Krakowskim Turnieju Wiedzy o Mitologii i Antyku. Naszą szkołę w tym roku reprezentowało troje uczniów – Laura Brzoskwinia (kl. 5b), Leonard Magryś-Ciechański (kl. 4a) i Michał Socha (kl. 5b).

Turniej kierowany był do uczniów klas IV-VIII SP i Ponadpodstawowych, składał się z trzech kategorii – test pisemny o mitologii, pracy plastycznej i na interpretację recytatorską.

W kategorii testu na 100 nadesłanych prac z różnych Szkół Podstawowych wyróżnienie zdobył Michał Socha.

Laura Brzoskwinia zdobyła 2 miejsce w kategorii plastycznej, a także wyróżnienie w kategorii recytatorskiej.

Wszystkim serdecznie gratulujemy!
Jakub Musiał