UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2021/22

| 19 sierpnia 2021

Informujemy, że rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022 odbędzie się 1 września 2021 r. na sali gimnastycznej,  zgodnie z poniższym harmonogramem :

Klasy I – godz. 9:00

Klasy II i III – godz. 9:30

Klasy IV i V – godz. 9:45

Klasy VI, VII i VIII – godz. 10:00

Po części oficjalnej uczniowie wraz z wychowawcami udadzą się do swoich sal.

Z uwagi na obostrzenia sanitarne wszyscy uczniowie przychodzą do szkoły w maseczkach. Rodziców prosimy o pozostanie na zewnątrz. Jedynie pierwszoklasistom może towarzyszyć tylko jeden rodzic.

UWAGA : w przypadku zmiany sytuacji epidemicznej lub zmiany obostrzeń, może zmienić się organizacja przebiegu rozpoczęcia roku szkolnego. Zatem bardzo prosimy o bieżące śledzenie komunikatów na naszej stronie internetowej.

ZEBRANIE RODZICÓW klas I odbędzie się 1 września 2021 r. o godz.17.00

Zebrania pozostałych klas odbędą się 8 września ( kl.II i III godz.17.00, kl.IV-VIII godz.18.00)

Category: Galerie, Historia szkoły, Imprezy i uroczystości szkolne, Kalendarium, Komunikaty, Komunikaty Dyrekcji, Rodzice, SEKRETARIAT, Świetlica, Uncategorized