XIX Styczniowe Targi Szkół Zawodowych w „Meliorku”

| 21 stycznia 2021

Od 21 stycznia na stronie internetowej Zespołu Szkół Inżynierii Środowiska i Melioracji w Krakowie odbywają się XIX „Styczniowe Targi Szkół Zawodowych w Meliorku”. Wydarzenie, tym razem organizowane w formule on-line, potrwa do 4 lutego.
Zespoły szkół technicznych funkcjonujące na terenie Miasta Krakowa dysponują szeroką ofertą edukacyjną, kształcą w wielu atrakcyjnych zawodach poszukiwanych na rynku pracy, wychodzących naprzeciw zainteresowaniom i predyspozycjom młodych ludzi oraz zapotrzebowaniu dynamicznie zmieniającego się rynku pracy.
Najważniejszym celem organizacji targów jest pomoc ósmoklasistom w wyborze dalszej drogi edukacyjnej na ponadpodstawowym etapie kształcenia.
25 krakowskich zespołów szkół technicznych zaprezentuje swoją ofertę edukacyjną na nadchodzący rok szkolny 2021/2022.

Link do wydarzenia:

styczniowetargi.zsisim.pl

Category: Co gdzie kiedy?, Kalendarium, Komunikaty, Rodzice, Uczniowie, Uncategorized