06.12.2022 r. – Klasa 2a – p. T. Kucala – Warsztaty „Majsterkowo” w Castoramie

| 8 grudnia 2022

6 grudnia 2022 roku klasa 2a wyruszyła do Castoramy na warsztaty Majsterkowo. Celem warsztatów było rozbudzenie w uczniach pasji do majsterkowania, pobudzenia wyobraźni, rozwijanie umiejętności manualnych, komunikacji i pracy w grupie. Uczniowie pod czujnym okiem specjalistów z drewnianych elementów tworzyli stojaki na kubki. Zadanie nie było łatwe. Najpierw przy pomocy wiertarki połączyli stojak z podpórką. Potem umieszczali w otworach uchwyty. Na koniec spotkania każdy uczestnik warsztatów otrzymał dyplom oraz drobny upominek.
Warsztaty okazały się dla uczniów wspaniałą zabawą i dostarczyły im wiele satysfakcji. Dzieci wróciły do szkoły pełne wrażeń i nowej wiedzy.
Bardzo dziękujemy KIEROWNICTWU CASTORAMY oraz pracownikom za wspaniale przygotowane zajęcia!

Category: Wydarzenia klasowe