20.10.2022 r. – Uroczyste Ślubowanie Pierwszoklasistów

| 20 października 2022

20 października 2022 roku odbyło się ślubowanie uczniów klas I. Pierwszaki przygotowały ciekawe przedstawienie. Wykazały się wiedzą, umiejętnościami i udowodniły, że mogą być przyjęte do grona społeczności uczniowskiej. Trema była, ale wpłynęła mobilizująco na występujących. Wszyscy spisali się na medal. Uczniowie byli bardzo przejęci, zwłaszcza, że na widowni zasiedli rodzice i zaproszeni goście. Z powagą wypowiadali tekst ślubowania. Pani dyrektor Angelika Mróz i pan wicedyrektor Przemysław Biliński uroczyście pasowali ich na uczniów Szkoły Podstawowej nr 126 im. Komisji Edukacji Narodowej. Dalsza część uroczystości odbyła się w salach lekcyjnych. Był to wyjątkowy dzień dla uczniów, rodziców i wychowawców.

Elżbieta Bazan

Poniżej kilka zdjęć upamiętniających to ważne wydarzenie.

Więcej zdjęć: https://photos.app.goo.gl/ZrPDX8Cdsygrsoah8

Category: Imprezy i uroczystości szkolne