10.11.2022 r. – Klasa 6c – p. A. Bartoszek – Wizyta w Przedszkolu Samorządowym nr 148 w ramach projektu „Biało-czerwona dla przedszkolaka”

| 13 listopada 2022

10 listopada uczniowie klasy 6c pod opieką pani Aleksandry Bartoszek mieli okazję wcielić się w rolę nauczyciela i poprowadzić lekcję pokazową w grupie czterolatków będących podopiecznymi sąsiedniej placówki. W ramach akcji uczniowie wspólnie zaśpiewali piosenkę, rozmawiali o barwach narodowych Polski oraz grali w gry tematyczne. Wszystkiemu towarzyszyły wspólne zabawy ruchowe. Na zakończenie wykonaliśmy pamiątkowe zdjęcia,a najmłodsi uczestnicy akcji otrzymali pamiątkowe flagi.
Organizator akcji: Ośrodek Edukacji Obywatelskiej, filia nr 1 Centrum Młodzieży im.dr. Henryka Jordana)Akcja pod patronatem Przewodniczącego Rady Miasta Krakowa  Rafała Komarewicza

Category: Projekty unijne i miejskie, Wydarzenia klasowe