12.09.2022 r. – Podchody rowerowe – Śladami ścieżek rowerowych

| 21 września 2022

Podchody rowerowe – Śladami ścieżek rowerowych
W dniu 12.09.2022 r. uczniowie klas czwartych wzięli udział w podchodach rowerowych, zorganizowanych w Parku Lotników Polskich. Zadaniem uczniów było odnalezienie pięciu punktów kontrolnych z pomocą mapy oraz rozwiązanie zadań, które zostały ukryte na terenie parku. W rywalizacji wzięło 39 uczniów, poruszających się na rowerach oraz hulajnogach. Dzieci podzielone były na grupy 4 i 5 osobowe, których celem było osiągniecie jak najlepszego czasu oraz poprawnie rozwiązać zadania.
1 miejsce – Gr.7
Lena Kowalczyk
Lena Łabędzka
Adriana Sadkowska
Jagoda Stelmachowska

1 miejsce – Gr.5
Julia Budka
Oliwia Honkisz-Nowak
Nina Dziaduś
Kacper Pelczar
Miłosz Targosz

2 miejsce – Gr. 2
Jagoda Bober
Zofia Szeremeta
Julia Zelek
Gabrysia Włodarz

Zabawa integracyjna odbyła się w ramach międzynarodowego Projektu STARS. Szkoła Podstawowa nr 126 jest jedną z 9 krakowskich szkół, która uczestniczy w projekcie od 2013 r. Działania realizowane w naszej szkole, podawane są jako przykład atrakcyjnych działań dla innych szkół, biorących udział w projekcie.
Serdecznie dziękujemy Rodzicom z klasy 4a oraz 4b za ogromną pomoc podczas wycieczki.
Organizatorzy: Marta Bal i Joanna Fus

Category: Projekty unijne i miejskie, SPORT