14-05-2022 r. – I Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Rady Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 126

| 5 czerwca 2022

W dniu 14 maja 2022 roku w naszej szkole odbył się I Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Rady Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 126. Głównym sędzią turnieju była p. Jolanta Szatko-Nowak. Wzięło w nim udział ponad 40 uczniów z dwóch szkół: SP 126 i SP 85. Dziękujemy Radzie Rodziców oraz Zarządowi i Radzie Dzielnicy XV Mistrzejowice za ufundowanie nagród. Zwycięzcami turnieju zostali Julia Mazur i Oleksandr Tarasenko z SP 126 oraz Hanna Czachor i Ivan Wasylevski z SP 85. W czasie turnieju wszyscy mieli możliwość skorzystania z bufetu, ciasto, napoje i kawę przygotowali rodzice. Rywalizacja była na najwyższym poziomie, a każdy z uczestników był zaangażowany w osiągnięcie jak najwyższego wyniku. Dziękujemy wszystkim za udział  i gratulujemy zwycięzcom.

Category: SPORT