19.12.2022 r. – Klasa 2a – p. T. Kucala – Wizyta w Przedszkolu nr 125

| 19 grudnia 2022

W dniu 19.12.2022 r. uczniowie kl. 2a wraz z wychowawcą p. Teresą Kucalą udali się do Przedszkola nr 125. Było to spotkanie integracyjne związane ze zbliżającymi się świętami Bożego Narodzenia. Uczniowie złożyli przedszkolakom oraz ich Paniom życzenia wręczając świąteczny stroik. Przedszkolaki zaprezentowali ciekawe przedstawienie – jasełka oraz wręczyli swoim starszym rówieśnikom bajecznie kolorową, świąteczną kartkę z życzeniami. Następnym etapem spotkania było wspólne śpiewanie kolęd, pastorałek oraz rozmowa o rodzinnych przygotowaniach do zbliżających się świąt. Wypowiedzi dzieci były ciekawe, a czasami wręcz co niektóre sytuacje opowiedziane z humorem. Do szkoły wróciliśmy pełni radosnych wrażeń.

Category: Wydarzenia klasowe