24.11.2022 r. – Klasa 2a – p. T. Kucala – wizyta w Przedszkolu Samorządowym nr 125 z okazji Dnia Pluszowego Misia

| 25 listopada 2022

24 listopada 2022 r. uczniowie klasy 2a pod opieką pani Teresy Kucali w Przedszkolu Samorządowym nr 125 uczestniczyli w zajęciach integracyjnych z przedszkolakami (grupa 6-latków) w ramach Dnia Pluszowego Misia. Przedszkolaki powitały uczniów tańcem i piosenką, a następnie wszystkie dzieci wesoło tańczyły i bawiły się przy skocznej muzyce. Następnym etapem spotkania były zajęcia plastyczne, na których dzieciaki kolorowały, wyklejały, malowały z ulubionych bajek wesołe misie. Wszyscy świetnie się bawili i przy okazji uczyli od siebie. Oczywiście nie obyło się bez ciekawych i zabawnych rozmów.

Category: Wydarzenia klasowe