26-04-2022 r. – Zakończenie konkursów przedmiotowych w auli Uniwersytetu Pedagogicznego

| 5 maja 2022

Małopolski Kurator Oświaty pani Barbara Nowak zaprosiła Laureatów konkursów przedmiotowych na uroczyste zakończenie konkursów przedmiotowych organizowanych przez Małopolskiego Kuratora Oświaty dla uczniów szkół podstawowych województwa małopolskiego w roku szkolnym 2021/2022.

Uroczystość odbyła się 26 kwietnia 2022 r. (wtorek) w auli A1 Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie. Wśród tegorocznych Laureatów znalazła się uczennica naszej szkoły klasy 8b – Amelia Urbanik, która została Laureatką Małopolskiego Konkursu Języka Polskiego. Amelia jako Laureatka jest zwolniona z egzaminu ósmoklasisty z języka polskiego.
Natomiast tytuł Finalisty otrzymała Paulina Wróbel z klasy 8b. Uczennice do konkursu przygotowywała pani Iwona Boczniewicz.
Serdeczne gratulacje!
wych. Zuzanna Gawlas