3.03.2022 r. –  Dzień otwarty w naszej szkole

| 7 marca 2022

3 marca 2022 r. zaprosiliśmy przedszkolaków i ich rodziców na Dzień otwarty. Uczniowie z kl. 4a i 4b przywitali najmłodszych przedstawieniem „Szlakiem baśni”, w którym baśniowe postaci  zachęcały naszych przyszłych pierwszoklasistów do „czytania”. Następnie przedszkolaki podzieleni na grupy pod opieką nauczycieli i uczniów z klas 8 i 7 wzięli udział w zajęciach języka angielskiego, w zajęciach plastycznych, w zajęciach sportowych oraz w zajęciach w bibliotece. Każdy przedszkolak, który odwiedził bibliotekę szkolną miał okazję odpowiedzieć na literackie pytania i otrzymał od naszej bibliotecznej wróżki kolorową zakładkę. W tym czasie rodzice uczestniczyli w spotkaniu z dyrekcją szkoły i nauczycielami przyszłych klas pierwszych, na którym zapoznali się z ofertą szkoły. Po zajęciach przedszkolaki z rodzicami mieli okazję zwiedzić szkołę i porozmawiać z nauczycielami.

Category: Działalność Biblioteki, Imprezy i uroczystości szkolne