Ferie zimowe 17 – 30 stycznia 2022r.

| 16 stycznia 2022

Drodzy Uczniowie, Nauczyciele i Rodzice,

od poniedziałku 17 stycznia rozpoczynamy ferie zimowe.
Z tej okazji życzymy Uczniom, bezpiecznego i radosnego wypoczynku! Niech ten wspaniały czas dostarczy Wam niezapomnianych wrażeń i wielu ciekawych przeżyć. Odpoczywajcie, cieszcie się relaksem w dni wolne od nauki, poznawajcie nowych przyjaciół i nowe miejsca. Jednocześnie prosimy, by nigdy nie opuszczał Was zdrowy rozsądek, abyście w czasie ferii dbali o bezpieczeństwo swoje oraz osób towarzyszących i nie podejmowali działań zagrażających życiu lub zdrowiu.

Przy okazji przypominamy kilka prostych zasad bezpieczeństwa:
 bądźcie widoczni na drodze i w jej pobliżu – noście elementy odblaskowe na Waszych kurtkach, plecakach ;
 myślcie i przewidujcie konsekwencje swoich zachowań na stokach narciarskich, wyciągach, w kolejkach do nich, na lodowiskach oraz w innych miejscach zabaw i odpoczynku;
 przestrzegajcie poleceń osób obsługujących obiekty sportowe i zwracajcie uwagę na znaki ostrzegające przed niebezpieczeństwem;
 używajcie kasków chroniących głowę – na nartach, łyżwach, na rowerze.
 pamiętajcie o telefonach alarmowych – europejski numer alarmowy: 112;
 ulica i zamarznięte jeziora i inne zbiorniki to nie miejsce do zabaw
 przestrzegajcie zaleceń covidowych!

Niech te dwa tygodnie będą wspaniałym odpoczynkiem po trudach półrocznej pracy i pozwolą Wam nabrać chęci oraz zapału do dalszej nauki!

Nauczycielom i Pracownikom obsługi bardzo dziękujemy za dobrze spełnione obowiązki i również życzymy wspaniałego odpoczynku!
Rodzicom życzymy wielu radosnych chwil spędzanych w towarzystwie własnych Pociech!
Wszystkim życzymy dużo zdrowia, bezpiecznych, pięknych i niezapomnianych ferii.

M.Dobrucka i A.Mróz

Category: Kalendarium, Komunikaty, Komunikaty Dyrekcji, Rodzice, Uczniowie, Uncategorized