Klasa 1b – p. M. Walkosz – Udział w ogólnopolskim konkursie „Co dodaje mi skrzydeł – Moja Pasja!”

| 17 stycznia 2022

Uczniowie klasy 1b wzięli udział w ogólnopolskim  konkursie Co dodaje mi skrzydeł – Moja Pasja!
Konkurs jest organizowany przez Międzynarodowy Ruch Latających Plecaczków, a sponsorem jego nagród został BIC Polska. Koordynatorką konkursu jest zaś licealistka Kira Sukhoboichenko.
Celem konkursu jest pokazanie pasji dzieci z całej Polski, jak się wszyscy różnimy, co lubimy. Konkurs ma również przyczynić się do propagowania idei Międzynarodowego Dnia Plecaka, który odbywa się 15 października. To święto polega na tym, aby dzieci tego dnia miały możliwość i przestrzeń do tego, by dzielić się swoimi pasjami, historiami i marzeniami, a jednocześnie okazję do dobrej zabawy! Nieważne, czy przyjęłoby to formę tylko jednej godziny lekcyjnej, czy całego dnia dedykowanych świętu zajęć – ważne, że uzyskaliby realny czas na wymianę myśli oraz współpracę.
Nasze dzieciaki wzięły udział i stworzyły niesamowite prace!

Category: Wydarzenia klasowe