09.01.2023 r. – Eliminacje rejonowe XX edycji Krakowskiego Konkursu Recytatorskiego

| 13 stycznia 2023

09.01.2023 r. w Nowohuckim Centrum Kultury odbyły się eliminacje rejonowe XX edycji Krakowskiego Konkursu Recytatorskiego. W konkursie rejonowym naszą szkołę reprezentowali zwycięzcy eliminacji szkolnych (Zosia Gaczoł, Aleksandra Kolarz, Martyna Woś, Martyna Wróbel, Alicja Bałabańska, Natalia Dywan, Karolina Sadzik). Prezentacje uczniów oceniało profesjonalne jury w składzie: Małgorzata Krzysica – aktorka teatralna i filmowa, piosenkarka oraz pedagog, Marta Bizoń – aktorka teatralna i filmowa Jacek Milczanowski – aktor oraz reżyser teatralny.

W kategorii szkół podstawowych na poziomie klas 1-3:
Aleksandra Kolarz  z klasy 2b zajęła III  miejsce, a  Zosia Gaczoł z klasy 1c zdobyła wyróżnienie.
W kategorii klas 7-8 I miejsce zajęła Karolina Sadzik z klasy 8b.

#OgarniamŻycie

Category: Działalność Biblioteki