19.01.2023 r. – Dyskoteka karnawałowa dla uczniów klas 4-8

| 20 stycznia 2023

Dnia 19 stycznia 2023 roku odbyła się dyskoteka karnawałowa dla uczniów klas 4-8. Wszyscy świetnie się bawili, tańcząc i śpiewając, świętowali karnawał oraz wesoło spędzali czas.

W trakcie zabawy odbył się konkurs na najciekawszy strój karnawałowy, o który zadbało wielu uczniów. Przebrania były bardzo ciekawe, a jury nie miało łatwego zadania. Oto wyniki:

1. miejsce – Barbara Świętoń, klasa 5a

2. miejsce – Maja Stach, klasa 6b

3. miejsce – Maja Pelczar, klasa 8a oraz Michał Socha, klasa 6b

Wyróżnienia: Maja Wróbel, klasa 5c; Małgorzata Mokijewska, klasa 5c; Julia Bigdon, klasa 6c; Zofia Szeremeta, klasa 4a; Rafał Szeremeta, klasa 6b; Bartosz Gibas, klasa 6b; Emilian Szczepaniak, klasa 4a.

Dyplomy i upominki zostaną wręczone podczas apelu podsumowujące pracę w 2. semestrze.

Bardzo dziękujemy wszystkim za pomoc w organizacji zabawy i opiekę nad dziećmi, a uczniom za wspólną zabawę: kulturalną i pełną radości! Zapraszamy do galerii zdjęć!

#OgarniamŻycie

Category: Galerie, Imprezy i uroczystości szkolne, Wiadomości Samorządu Uczniowskiego